اخبار املاک

از آخرین اخبار املاک و مسکن مطلع شوید

پرمتقاضی‌ترین خانه‌های تهران

Living Room

واحدهای مسکونی دارای قیمت هر متر مربع ۲٫۵ الی ۳ میلیون تومان بیشترین سهام معاملات شهریورماه در شهر تهران را به خود اختصاص داده‌اند.

 

توزیع فراوانی تعداد واحدهای مسکونی معامله شده بر حسب قیمت یک متر مربع بنا در شهریورماه سال ۱۳۹۴ حاکی از آن است که در شهر تهران دامنه قیمتی “۲۵ الی ۳۰ میلیون ریال” به ازای هر متر مربع بنا با سهم ۱۴ درصد بیشترین سهم از تعداد معاملات را به خود اختصاص داده و دامنه های قیمتی “۲۰ الی ۲۵″ و “۳۰ تا ۳۵″ میلیون ریال به ترتیب با سهم ۱۳٫۱ و ۱۲٫۴ درصد در رتبه های بعدی قرار گرفته‌اند.

 

بر اساس اعلام بانک مرکزی، در این ماه ۲۸٫۶ درصد از معاملات انجام شده به واحدهای مسکونی با قیمت بیش از ۴۵ میلیون ریال به ازای هر متر مربع بنا اختصاص داشته است.

 

توزیع حجم معاملات به گونه ای بوده که در حدود۶۱٫۷ درصد واحدهای مسکونی با قیمت کمتر از میانگین قیمت هر متر مربع واحد مسکونی (۳۹٫۱ میلیون ریال) معامله شده اند.

 

انتهای پیام

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

کانال تلگرام مسکن ملایی

دکمه پیوستن را بزنید

پیوستن
خروج